Rekrutacja na okres wakacji 2021 r.

Informujemy, że Przedszkole Miejskie nr 214 w Łodzi jest czynne w sierpniu 2021 r.

W dniach 4-28 maja 2021 r. odbywać się będzie rekrutacja do Przedszkola Miejskiego nr 214

na miesiąc sierpień 2021 r.

Wypełnioną, podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych dziecka kartę prosimy złożyć w wersji papierowej w w/w terminie w Przedszkolu Miejskim nr 214.

Potwierdzenie przyjęcia dziecka na dyżur otrzymacie Państwo na podany w karcie zgłoszenia adres poczty elektronicznej lub telefonicznie.

O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta zapisu na wakacje2021

Szanowni Państwo,

Zgodnie z  Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 marca 2019r. (Dz.U.2019, poz.502), przekazujemy wykaz przedszkoli pracujących w miesiącach wakacyjnych lipiec – sierpień 2021 r. Jednocześnie informujemy, że zapisy dzieci na te miesiące będą przyjmowane w terminie od 4 do 28.05.2021r.
Przypominamy, że Przedszkole Miejskie nr 214 pracuje w miesiącu sierpniu 2021r.

Wykaz przedszkoli

Informacje dla rodziców:

1. Przedszkole pracuje zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi GIS, MEN
    i MZ.
  2. Godziny przyprowadzania dzieci: 6.00 – 8.00 ( dla dzieci korzystających z 3 posiłków); godzina 8.50 ( dla dzieci korzystających z 2 posiłków – II ś, o)
  3. Godziny odbierania dzieci: 15.00 – 17.00
  4. Godziny posiłków: I śniadanie 8:30, II śniadanie 11:30, obiad 14:00.
  5. Na teren przedszkola może wejść tylko opiekun dziecka 3letniego ( max. jeden opiekun na jedno dziecko)- w okresie adaptacyjnym (2 tygodnie)
  6. Opiekun dziecka wchodzący na teren przedszkola ma obowiązek założenia maseczki/przyłbicy, rękawiczek i butów ochronnych (zaopatruje się w nie we własnym zakresie.)
  7. Dzieci będą odbierane przez wyznaczonych pracowników przedszkola przy wejściu do placówki i odprowadzane do grup ( tak samo przy odbieraniu dziecka).
  8. Obowiązuje zakaz przynoszenia przez dzieci zabawek i innych przedmiotów z domu (w tym poduszek, kocyków i pluszaków).
  9. Dzieci mogą być odbierane tylko przez osoby do tego upoważnione ( puste upoważnienia można odebrać przy wejściu do przedszkola – upoważnienie obowiązuje tylko w danym roku szkolnym).
  10. Do przedszkola może uczęszczać tylko dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych.
  11. Osoby przyprowadzające dzieci również nie mogą wykazywać objawów chorobowych.
  12. Dziecko, u którego wystąpią niepokojące objawy, zostanie umieszczone
    w izolatce na terenie przedszkola pod opieką wyznaczonego pracownika do momentu odebrania go przez opiekuna.
  13. Dzieci przynoszą do przedszkola obuwie na zmianę w podpisanym worku ( nie w reklamówce).
  1. Dzieci przynoszą ubrania na zmianę w podpisanym worku tekstylnym
    i zabierają ze sobą do grupy.
  2. Dzieci przynoszą do przedszkola strój gimnastyczny w podpisanym worku tekstylnym ( do końca września).
  3. Opłaty:

- opłaty za przedszkole (płatne do 15 każdego miesiąca); pierwsza opłata w m–cu X .

- Rada Rodziców 200 zł (płatne na konto): 34 1540 1245 2056 9111 3586 0002

- wyprawka 120 zł na rok

- środki czystości 40zł na rok

- książki (zależnie od grupy)

- karimaty (zależnie od grupy)

1. Zgody do podpisania przez rodziców (na jednej kartce): na udział dziecka
    w religii, na udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej, sprawdzanie czystości i higieny skóry, mierzenie temperatury.
  2. Prosimy o przekazanie poprzez dziecko kartki z wypisanymi przeciwwskazaniami/zaleceniami żywieniowymi jeśli takowe  u dziecka występują.
  3. Nie będzie możliwości korzystania z czytnika kart (do odwołania). Nauczyciele
    w grupach będą zapisywali godzinę wejścia i wyjścia dziecka z przedszkola.
  4. W bieżącym roku szkolnym konsultacje z rodzicami będą się odbywały online
    w wyznaczonych przez nauczycieli grup dniach i godzinach.
  5. Rodzice dzieci nowoprzyjętych i tych, które zmieniły grupę otrzymają loginy
    i hasła do zalogowania się na Office 365 na początku września.
  6. Dodatkowe informacje od nauczycieli poszczególnych grup będą przekazywane
    na bieżąco poprzez Office 365 i stronę internetową przedszkola.

Bardzo prosimy wszystkich rodziców o dostosowanie się do w/w informacji.